«Європейська Солідарність» висунула Валерія Прозапаса кандидатом в мери Запоріжжя

Висунення  кандидатури  Валерія Прозапаса у мери Запоріжжя відбулося  під час конференції  Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» у символічному для  України місці –  колисці запорізького козацтва острові Хортиця.

Валерій Прозапас – учасник бойових дій російсько-української війни на Донбасі, офіцер оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр, активний учасник Революції Гідності, директор з будівництва ТОВ «Інфра-Буд», спеціаліста у сфері капітального будівництва, міської інфраструктури та інформаційних технологій.

Під час свого виступу Валерій Прозапас зазначив, що сьогодні саме «Європейська Солідарність» стала головним бастіоном захисту Української Держави, а місцеві вибори мають стати тим самим вироком – вироком брехні, популізму, зраді та некомпетентності.

«Ми витримали випробування, довели свою правоту,  тепер час виставляти рахунки брехунам, популістам та промосковським реваншистам. Ми йдемо на вибори з чітким меседжем: Запоріжжя – європейське місто!», –  заявив В. Прозапас.

На думку кандидата, реалізувати мету допоможе втілення у життя програми партії «Європейська Солідарність», яка передбачає системну і комплексну роботу по ключових напрямках:

– ефективне використання можливостей децентралізації;

– кардинальна зміна підходів до управління житлово-комунальним господарством;

– створення умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій;

– системне вирішення екологічних проблем;

– перетворення  Запоріжжя на комфортне і безпечне місто.

Валерій Прозапас зазначив, що пріоритетами своєї діяльності  вважає розробку та реалізацію життєво важливих місцевих програм – «Обличчя міста», «Європейський двір» та «Історична локація».

«Це надасть Запоріжжю можливостей залишити ганебне, третє з кінця місце у рейтингу конкурентоспроможності міст України, та спрямувати зусилля влади на розвиток медицини, освіти, культури, туризму. Настав час Запоріжжю нарешті вирватися з багаторічної деградації» – заявив Валерій Прозапас.

Довідка: Валерій Прозапас народився 7 липня 1977 року в Запоріжжі. У 1999 році закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «Історія»; в 2005 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» в Запорізькому інституті державного та муніципального управління, в 2016 році – закінчив Національний університет оборони ім. Черняховського за спеціальністю «Артилерія».

У найгостріший період бойових дій в ООС (2014-2015 роки) воював у ТУ «Кордон» в секторі «М». Протягом трьох років, з 2016 по 2019, командував ротою Центрального об’єднаного військкомату м.Запоріжжя. Станом на сьогодні Валерій – офіцер оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр.

Бойові заслуги Валерія Прозапаса відзначені медаллю «Учасник АТО» і нагрудним знаком Генштабу ЗСУ «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеню.

Свою професійну діяльність Прозапас успішно здійснює у сфері капітального будівництва, міської інфраструктури та інформаційних технологій. Він – директор з будівництва ТОВ «Інфра-Буд». За плечима Валерія – будівництво більше ніж 150 інфраструктурних об’єктів в різних областях України, проекти в промисловому і аграрному секторі.

Валерій Прозапас брав безпосередню участь у виконанні контрактів на будівництві більше ніж 150 об’єктів інфраструктури на території більшості областей України. Були успішно реалізовані контракти з міжнародними телекомунікаційними корпораціями Vodafone, HUAWEI, Turkcell та іншими. З 2010 року за участі В.Прозапаса було здійснено та введено в експлуатацію близько 20 інфраструктурних проектів для держави: соціальні об’єкти, захисні споруди, виробничі комплекси та інші об’єкти.

Валерій Прозапас брав безпосередню участь у подіях Революції Гідності та просував ідеологію Європейської України в соцмережах, на телебаченні, у суспільній діяльніоті. В 2019 році він посів 18 місце у рейтингу «ТОП-100 блогерів України. Народний вибір». Його матеріали публікувалися в загальнонаціональних інтернет-виданнях та друкованих ЗМІ.