Закликаємо містян підтримати акцію “Буряка – до відповіді!”

30.09.2020
10.30
Бульвар Шевченка (біля мерії)

Завершується каденція міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. А про його діяльність мешканці міста можуть судити виключно з сюжетів в підконтрольних йому ЗМІ.

За п’ять років Володимир Буряк не провів жодного публічного звіту, не зібрав жодної відкритої конференції чи брифінгу. Все спілкування мера відбувалося і відбувається за закритими дверима в теплому колі запрошених преси і “громадськості”.

Бо Буряку є про що мовчати.

За п’ять років мерія погрузла в корупційних скандалах, в зловживаннях та непрозорості своєї роботи. Це підряди для своїх фірм, це відмивання міських коштів, накшталт будівництва пляжу за 55 мільйонів, це махінації з дитячим харчуванням в школах та садках, це відсутність прозорих конкурсів на посади, це корупційна монополія на керуючі компанії з обслуговування житлового фонду.Це мільйони і мільйони вкрадених у запоріжців гривень, які осіли в кишенях міської влади.

Також невирішеними залишаються й інші проблеми, які турбують всіх мешканців міста. Серед них – фактичний екоцид.
Ще у 2017 році фракція «Європейська Солідарність» підготувала та подала на розгляд міської ради проект створення в Запоріжжі автоматизованої стаціонарної системи екологічного моніторингу. І так само отримала багаторічне і блюзнірське мовчання влади.Не дивлячись на критичне погіршення екологічної ситуації та негайну вимогу суспільства, це рішення досі не ухвалене! Тож наша фракція знову вимагатиме поставити проект на розгляд сесії.За п’ять років назріли десятки таких питань.

І настав час меру Буряку на них відповісти.Завтра відбудеться остання сесія Запорізької міської ради в нинішньому складі.

Пропонуємо запоріжцям разом закликати Володимира Буряка до відповіді!

30.09.2020
10.30
Бульвар Шевченка (біля мерії)