Відома запорізька волонтерка Надія Мороз йде на вибори в команді «Європейської Солідарності»

Ім’я запорізької волонтерки Надії Мороз сьогодні добре відоме чи не по всій лінії фронту на Донбасі. Бійці різних підрозділів називають запоріжанку своєю берегинею та чекають на її, пісні , материнську посмішку, душевні слова і звичайно – на смачні страви.
Зі своїм проектом «Волонтерські вареники ZP» Надія часто відвідує передову, та є активною учасницею благодійних акцій допомоги армії в рідному Запоріжжі.
Сьогодні Надія Мороз приєдналася до партії «Європейська Солідарність», та йде кандидатом на місцеві вибори від цієї політсили.
«Європейську Солідарність» жінка вважає рідною за духом партією, яка сповідує ідеї євроінтеграції, поваги до рідної мови та культури,великі повноваження для громад.
Надія Мороз за фахом вчитель української мови та літератури. Довгі роки працювала в запорізьких навчальних закладах викладачем, на сьогодні є офіційним волонтером 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».
Коли в 2014-му почалася російсько-українська війна на Сході України, Надія Мороз за покликом серця кинулася допомагати українським захисникам.

«Це була потреба, стан душі, відповідальність перед Україною, яку називаю своєю матір’ю» – каже Надія.

Гасло «Все для фронту, все для перемоги» відтоді стало сенсом її життя. Спочатку разом із донькою та чоловіком ходила по запорізьких ринках, закликаючи земляків поділитися продуктами для фронту. Люди не залишались байдужими – несли для солдатів овочі, консервацію, тушонку.
Коли вперше поїхала на передову з гостинцями від запоріжців, жінка була вражена незадовільним станом забезпечення армії. Тоді й вирішила взяти армійців під свою опіку.

«Ми відвідували на фронті різні військові підрозділи, привозили армійцям не тільки їжу, а й одяг, взуття, каски, оптичні приціли , бронежилети, пічки-буржуйки та багато іншого. Коли бачили вдячні очі наших героїв, розуміли що працюємо недаремно» – розповідає Надія.


Аби акумулювати якомога більше коштів на закупку речей для фронтовиків, Надія разом із волонтерами почала проводити в Запоріжжі благодійні ярмарки, де продавали містянам вареники, виліплені власноруч. Так на світ з’явився благодійний проект «Волонтерські вареники ZP».
За словами Надії, вона мріє, аби Запоріжжя було затишним європейським містом – без розбитих доріг та засмічених узбіч, з теплими доглянутими будинками, красивими вулицями, зі зручною інфраструктурою та цікавим культурним життям. Каже – за роки волонтерства навчилася вирішувати навіть те, що вирішити, здавалося неможливим. Тож, відчуває сили та душевну потребу допомагати своїм землякам і будувати щасливе Запоріжжя.

Якщо виборці довірять Надії депутатський мандат, вона не забуватиме й про своє волонтерство. Серед її пріоритетів – підтримка армії, виховна робота з молоддю,співпраця з освітянами.


«Наше місто за 200 км від фронту. Викликів не меншає, навпаки «рускій мір» ближчає через , так зване , «відсовування кордонів», капітулятивні настрої як у владній верхівці, так і у частини населення. У міській раді важливо створити потужну україноцентричну солідарну, монолітну фракцію, яка буде на сторожі того, що Запоріжжя – це Україна. А також демонструватиме, що місто здатне захистити себе від будь-чиїх зазіхань на його свободу і територіальну приналежність» – зазначає Надія Мороз.