Пустири у дворах багатоповерхівок Шевченківського району кандидат у Запорізьку міськраду Олександр Федоров перетворює на зелені зони.

Імпровізований  суботник  відбувся минулими вихідними  у дворах будинків №19 та №23  по вул. Миколи Корищенка , що у Шевченківському районі Запоріжжя. Три десятки місцевих мешканців  на чолі з кандидатом до Запорізької міської ради від «Європейської Солідарності», лікарем-отоларінгологом міської лікарні №3  Олександром Федоровим , висадили на тутешніх пустирях 45 дерев.

За словами Олександра Федорова, за допомогою  в озелененні дворів багатоповерхівок  до нього звернулися місцеві мешканці. Кандидат не лише привіз саджанці у двір,  а  разом з активістами взявся їх саджати. На допомогу  прийшли  понад три десятки небайдужих  тутешніх мешканців.  Всі разом  висадили 25 кленів, 10 беріз, 5 горобин та  5 шовковиць.

«Люди вийшли на вулицю зі своїми лопатами, та підтримали нас. Самі копали лунки, самі садили дерева, самі приносили з домів воду. Вони раділи цьому. Тож,  і надалі намагатимемося не словами, а справами доводити, що ми любимо наше місто» –  розповів Олександр Федоров.

Також,  він зазначив, що  найближчим часом планує провести в Шевченківському районі ще щонайменш 10  акцій з озеленення дворів. Днями нові дерева  мають з*явитися на пустирях прибудинкових територій за адресами вул. Корищенка, 36 – Б, та Бочарова, 8- А.

 «Ситуація в Запоріжжі гнітюча. До мене, як до лікаря-отоларінголога,  регулярно звертаються за допомогою  люди з алергічними ринітами, риносинуситами та іншими алергічними проявами, пов*язаними з  поганою екологією міста. Вважаю, що в кожному запорізькому дворі  треба саджати нові дерева, аби хоч трохи запобігти забрудненню повітря  через заводські викиди» –  зазначив  Олександр Федоров.

Кандидат переконаний –  новій владі Запоріжжя  потрібні політики, які не будуть ігнорувати проблеми довкілля, та всі свої зусилля направлять на турботу про місто та містян.