Ігор Артюшенко розповів, чому в Запоріжжі головною інтригою залишався кандидат, який прийде другим на виборах мера

Сьогодні стало відомо, що кандидат в мери від «Європейської Солідарності» Валерій Прозапас посів друге місце, обігнавши кандидата від «Слуги народу» Віталія Тишечка.

Голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко розповів, чому для містян головною інтригою залишалась саме друга сходинка мерських перегонів.

«Практично всі міські та сільські голови по країні переобрались на другий термін, бо отримавши гроші та повноваження, конвертували їх у голоси мешканців громад. Тому інтрига була в іншому – хто посяде другу та третю сходинки? Представник влади слуг, чи кандидат від проукраїнської опозиції – від “Європейської Солідарності”?», – написав політик на своїй сторінці у Фейсбук.

«Цілком очікувано більшість голосів отримав діючий мер Володимир Буряк.
Хоча тут варто більше завдячувати успішній реформі децентралізації Петра Порошенка та коаліції у минулому скликанні ВР, яка закріпила реформу на законодавчому рівні.
Практично всі міські та сільські голови по країні переобрались на другий термін, бо отримавши гроші та повноваження, конвертували їх у голоси мешканців громад», – наголосив він.

Ігор Артюшенко привітав Валерія Прозапаса з перемогою та подякував запоріжцям, які підтримали команду «Європейської Солідарності» на місцевих виборах.

Як ми писали раніше, «Європейська Солідарність» увійшла до трійки лідерів у Запорізькій області. За даними завершеного паралельного підрахунку голосів до Запорізької обласної ради, сформована трійка партій-лідерів у виборчих перегонах

ОПЗЖ – 22.4%
«Слуга Народу» – 18.5%
«Європейська Солідарність» – 10.1 %

Інші політичні сили, які увійшли до обласної ради, хоч і подолали прохідний бар’єр, але набрали значно меншу кількість голосів (до 8 %).