«Танок на кістках загиблих героїв Небесної Сотні», – Ігор Артюшенко про обшуки у національному музеї Революції Гідності

У прямому ефірі телеканалу «Еспресо» обговорювали тему, яка стосується обшуку у національному музеї Революції Гідності напередодні «Дня Гідності і Свободи».

До дискусії долучився голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» народний депутат України VIII скликання Ігор Артюшенко.

«Можна було б казати, що проблеми навколо музею Революції Гідності не політичні, якби Портнов та канали Медведчука штучно не роздмухували цю тему і не акцентували увагу саме на музеї. Бо необхідно розслідувати саме роботу генпідрядника та прокурорів, які арештували земельну ділянку під музеєм, а не діяльність музею, який всі ці роки в прямому сенсі виживає», – сказав Ігор Артюшенко.

На думку народного депутата України VIII скликання, це цілеспрямована тактика останнього року, коли відбувається дискредитація ветеранського та волонтерського рухів, проєвропейського вектора країни та патріотичного духу в цілому.

«При цьому влада або підіграє цій тактиці, або на стільки імпотентна, що не здатна протидіяти. Я б залишив прокурорам та адвокатам сам процес слідства, але вбачаю, що це є спланована медійна атака з використанням силових структур та прокуратури», – зазначив Ігор Артюшенко.