Будь-яка співпраця з партіями «Слуга Народу» та ОПЗЖ для нашої фракції неприйнятна: партійці «ЄС» пояснили утримання від голосування за голову Запорізької районної ради

Сьогодні на першій сесії Запорізької районної ради восьмого скликання проходило голосування за кандидата на пост голови райради. Депутати фракції «Європейська Солідарність» в повному складі утримались і не виходили з зали під час таємного голосування. Така позиція обумовлена тим, що кандидат Олександр Філін, якого подала на розгляд більшість, є представником партії «Слуга Народу». Будь-яка співпраця з членами цієї політсили та представниками ОПЗЖ для партійців «Європейської Солідарності» є неприйнятною.

 «Сьогодні в Запорізькій районній раді єдиною проукраїнською політичною силою є фракція «Європейська Солідарність», – зазначає депутат Запорізької районної ради Дмитро Кирильчук, –  Тому першочергові завдання для нас – боротьба з жахливими наслідками діяльності зеленої влади та протидія проявам реваншизму з боку представників п’ятої колони Кремля.

Ми вкотре наголошуємо, що будь-яка співпраця з партіями «Слуга Народу» та ОПЗЖ для нашої фракції неприйнятна. Підтвердженням нашої позиції є утримання в повному складі фракції від голосування на сьогоднішньому пленарному засіданні, де головою ЗРР було обрано представника від «Слуги Народу».

Разом з тим, фракція «ЄвропейськаСолідарність» готова співпрацювати з іншими політичними силами для розвитку та вирішення проблем Запорізького району», – додав він.

«Відстоювання інтересів виборців, плідна та наполеглива робота в постійних комісіях, вирішення проблем, пов‘язаних з перерозподілом комунальної та спільної власності між 17 ОТГ Запорізького району, прийом громадян – це лише частина переліку функціональних завдань, якими будуть професійно займатись члени фракції «Європейська Солідарність», – підсумував Дмитро Кирильчук

На жаль, принципової позиції однієї фракції виявилося недостатньо, і Олександр Філін набрав необхідну кількість голосів для отримання повноважень голови Запорізької районної ради. В голосуванні за голову від провладної «Слуги Народу» об’єднались представники партій «Єднання», «Нова Політика», ВО «Батьківщина» та, власне,самі «Слуги Народу».