Фракція “Європейська Солідарність” в Бердянській міській раді відмовилась від участі в голосуванні за кандидата від ОПЗЖ на посаду секретаря міськради

Депутати Бердянської міської ради: Яна Осадча, Ксенія Буханова, Владислав Шалєєв

Сьогодні відбулась перша сесія Бердянської міської ради нового скликання. На засіданні обрали секретаря міської ради – ним став колишній кандидат в мери від ОПЗЖ Олександр Свідло.

Фракція «Європейська Солідарність» в повному складі не брала участь в голосуванні. Принципова позиція політсили – жодної співпраці з проросійськими партіями.

«Як депутати від ЄС, ми слідуємо тим принципам які сповідує наша партійна сила та її лідер Петро Порошенко.
Тому ми не голосуємо і не підтримуємо пропозиції на посади будь-яких кандидатів від партій, чий курс відрізняється від курсу ЄС», – зазначила голова фракції «Європейська Солідарність» в Бердянській міській раді Ксенія Буханова.

Принциповість колег відзначив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

«П’ятій колоні Кремля не місце в українських радах. Голосувати за ОПЗЖ – це все одно, що підносити патрони сепаратистам. Ми ніколи не будемо брати участь у впровадженні антидержавної ідеології, а обрання секретаря від проросійської сили – це вже співучасть у прийнятті антиукраїнських рішень, які він може проштовхувати в міськраді наступні п’ять років, якщо проукраїнські сили йому в цьому не завадять”

Принципова позиція «Європейської Солідарності» – жодної співпраці з проросійськими силами. Це стосується і ОПЗЖ, і «Слуг Народу», бо антиукраїнська політика провладної партії та новостворені коаліції з ОПЗЖ на місцях вкотре вказують, що голосуючи за «Слуг» виборці фактично обрали Путіна і Медведчука».

Як ми повідомляли раніше, минулої п’ятниці депутати фракції “Європейська Солідарність” в Запорізькій районній раді з цієї ж причини проігнорували голосування за кандидата від “Слуги Народу” на посаду голови райради.