Заява фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді

Заява фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді.

Вчорашній день показав, що тільки рішучість і чітка позиція здатні протистояти хаосу.

Після майже двох тижнів знущання над Законом, Регламентом, моральними та етичними нормами, самопроголошений “голова” нарешті здався і припинив фарс під назвою «я легітимний». Віталій Боговін отримав гідну відсіч, залишивши узурповані ним кабінет та крісло, проте остаточну крапку в цій історії буде поставлено тільки після відповідних дій правоохоронних органів, рішень прокуратури і суду.

Коли на Банковій побачили, що свавілля і силові методи в Запорізькій облраді не досягають їм потрібного результату, вони одразу знайшли інших кандидатів. Звичайно, фракція «Європейська Солідарність» не голосувала за обрання вже третього за два тижні голови від слуг та заступників-членів президії. Бо це вже якась недолуга трагікомедія.

Наша позиція незмінна – дилетантам, капітулянтам та представникам проросійських сил не місце у владі. І те, що в президії облради нема і не буде одіозного Євгена Балицького – ще одна з наших принципових перемог. Бо самій владі під тиском проукраїнської опозиції та громадськості довелось відмовитись від власного задуму.

Ми і надалі дотримуватимусь наших принципів. Бо ми йшли в Запорізьку обласну раду працювати, а не займатись політичним інтриганством.

Ми будемо контролювати кожну копійку платників податків, вчасно бити по рукам, якщо бюджетні гроші будуть витрачатись непрозоро чи нераціонально.
Депутати «Європейської Солідарності» здобули ефективні важелі контролю за діями влади, увійшовши в різні комісії, очоливши комісію з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва, а також комісію з питань управління об’єктами спільної власності та ЖКГ; отримавши керівні посади в гуманітарній та регламентній комісіях, а також в комісії з питань охорони здоров’я.

Саме ці напрямки і стануть основними для нашої подальшої діяльності: зробити спільну власність громади ефективною, залучати інвестиції в область та підтримувати малий та середній бізнес, забезпечувати якісну медичну допомогу, боротися з корупцією і головне – плекати українські цінності, мову та культуру, виховуючи нове покоління патріотів України.

Плідна робота нашої команди дозволить контролювати дії влади, вести Запоріжжя шляхом європейських реформ та берегти український прапор над нашою областю.