“Вірус зеленого турборежиму добрався до Запорізької обласної ради,-заява фракції

Голова фракції “Європейська Солідарність” в Запорізькій обласній раді, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Ігор Артюшенко оприлюднив заяву фракції щодо бюджету-2021

«Вірус зеленого турборежиму добрався до Запорізької обласної ради.

Сьогодні депутатська більшість  приймала бюджет області без його фактичного розгляду, без обговорення правок, без  розуміння, за що вони взагала натискають кнопки. 

В сесійній залі знову порушувались всі норми і процедури регламенту роботи обласної ради.

Запропоновані рішення не були завчасно оприлюднені, як того потребує закон, та не були обговорені в профільних комісіях. 

Депутатам не тільки не дали можливості ознайомитись з рішеннями та внести свої пропозиції та правки, їм навіть не дали висловитись на засіданні, перериваючи виступ і вимикаючи мікрофон. 

Такими методами депутатська більшість від фракцій  “Слуга народу”,  “Батьківщина”, “Оппозиційний блок”, “За майбутнє” та “Єднання Буряка” зменшили ковідний фонд, який наша фракція вимагала встановити в розмірі більше 70 мільйонів гривень. І це в ситуації, коли загальні видатки на медицину у 2021 році взагалі зменшені у два рази!

При цьому п’ять мільйонів з обласного ковідного фонду пішли на оплату боргів «Облводоканалу». Якщо Зеленський вирішив, що українців від пандемії врятують його відосики та «велике крадівництво», то Запорізька обласна рада пішла ще далі – вочевидь вони мають намір рятувати наших громадян «зарядженою» водою в стилі Алана Чумака.

Фракція «Європейська Солідарність» категорично проти такого розподілу коштів. 

Обласний бюджет, який був запропонований на розгляд облради містив багато корупційних ризиків та не відповідає викликам, перед якими сьогодні стоїть Запорізька область. 

Тому наша фракція не підтримала запропонований ганебний проект бюджету, а за його ухвалення зелена влада ледве нашкребла мінімально необхідну кількість голосів – 43 голоси.

На запоріжців чекає вкрай важкий 2021 рік, відповідальність за який в повній мірі покладено на владу дилетантів та кнопкодавів.