Запорізька обласна інфекційна лікарня отримала кисневі концентратори від Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад»

Запорізька обласна інфекційна лікарня отримала кисневі концентратори від Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад»

Кисневі концентратори є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках, в той же час вони встановлені далеко не у всіх лікарнях.
Сьогодні життєво-необхідне обладнання отримала Обласна інфекційна клінічна лікарня. Директор КУ Володимир Шинкаренко відзначив, що наразі в медзакладі гостро стоїть питання забезпечення медичного кисню і допомога від Фонду дуже полегшить лікування тяжких хворих.

«Лікарня вирішує питання з киснем методом встановлення п’ятитонкою криоємкістю, де буде зберігатись медичний кисень і далі подаватись в два наші лікувальних корпуси. Поки у нас немає такої можливості оксімати, які нам передають небайдужі люди, і сьогодні ми їм дякуємо за це, ми будемо використовувати для тих хворих, яким на сьогоднішній день поки не доступний медичний кисень, який буде подаватись централізовано.  

На сьогоднішній день це дійсно вирішить питання надання допомоги цим хворим, – зазначив Володимир Шинкаренко.

Кисневі концентратори в лікарню передали керівник Секретаріату Запорізької ТОП «Європейська Солідарність», депутат Запорізької обласної ради Олег Чернов, представник ГО «Справа громад», депутат Запорізької міської ради Валерій Прозапас та депутат Запорізької обласної ради, заступник керівника Секретаріату Запорізької ТОП «Європейська Солідарність» Дмитро Траілін.

З початку пандемії партійці «Європейської Солідарності» стали частими гостями в лікарні, адже Фонд Порошенка регулярно допомагає українським лікарям рятувати життя. Олег Чернов розповів про колосальну роботу, яку Фонд, партія та волонтери провели в боротьбі з ковідом.

 «Цей рік Фонд Порошенка розпочав з передачі українським лікарням кисневих концентраторів, що є продовженням регулярної допомоги українцям в боротьбі з Covid-19.

Загалом, з самого початку пандемії тільки в Запорізькій області Фонд Порошенка та партія «Європейська Солідарність» відремонтували і оновили три апарати штучної вентиляції легенів експертного класу для опорної лікарні Бердянського району, передали 400 високоточних ІФА-тестів для виявлення коронавірусу, забезпечили медиків Запорізького регіону понад 1000 сертифікованих захисних костюмів та комплектів окулярів, придбали для медзакладів пульсоксиметри, закупили і доставили мешканцям Запорізької області більше тисячі наборів першої необхідності з ліками та продуктами», – зазначив Олег Чернов.

Це вже друга партія кисневих концентраторів, які Фонд Порошенка то ГО «Справа Громад» передали Запорізькій області за останній місяць. Раніше обладнання отримали медзаклади Бердянська та Мелітополя.

В “Європейській Солідарності” розповідають, що нові партії надходитимуть в медзаклади найближчим часом, адже наразі триває збір на закупівлю кисневого обладнання.

Фонд Порошенка, ГО «Справа Громад» та партія «Європейська Солідарність» закликають небайдужих українців долучитись до збору коштів на придбання концентраторів.

Долучитись і перерахувати благодійну допомогу можна за реквізитами:

Приватбанк (картка ГО «Справа Громад»)

5169 3305 2043 6350

У призначенні платежу, будь ласка – «благодійна безповоротна допомога на користь ГО від П.І.Б»

На рахунок:

Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД

IBAN рахунок: UA183052990000026003046205728

Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від (П.І.Б, або організація)