“Європейська Солідарність” лідирує у радах областей та облцентрів, – рух “ЧЕСНО”

Партія «Європейська Солідарність» п’ятого президента Петра Порошенка стала лідером за відсотком здобутих мандатів у облрадах і міськрадах облцентрів за підсумками місцевих виборів 2020 року.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного Рухом ЧЕСНО щодо успіхів шести парламентських партій на торішніх виборах. Так, кандидати від «ЄС» набрали 15,1% і 17% місць у радах відповідно.

Водночас політсила чинного президента Володимира Зеленського “Слуга народу” посіла друге місце за представництвом у згаданих радах.

У «ЧЕСНО» також зазначили, що за результатами виборів, партії «Європейська солідарність» та «Голос» краще представлені у міськрадах облцентрів, тоді, як «Слуга народу”, «Батьківщина» та «За майбутнє» – в облрадах.

Нагадаємо: згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), якби вибори президента України відбулися у січні 2021 року, до другого туру вийшли б Петро Порошенко і Володимир Зеленський. Чинного главу держави готові підтримати 19,8% респондентів, а п’ятого президента – 15,7% серед тих, хто визначився з вибором і готовий іти на голосування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український журналіст та блогер Роман Шрайк оприлюднив прогноз щодо ймовірного складу Верховної Ради. Якби вибори відбулися у найближчий час, то фракція «Слуга народу» отримала б 159 мандатів, «Європейська солідарність» – 122, ОПЗЖ – 110, «Батьківщина» – 59.

У «ЧЕСНО» також зазначили, що за результатами виборів, партії «Європейська солідарність» та «Голос» краще представлені у міськрадах облцентрів, тоді, як «Слуга народу», «Батьківщина» та «За майбутнє» – в облрадах.