Депутати фракції «Європейська Солідарність» ініціюють розгляд нецільового використання бюджетних коштів на зйомки російськомовних блогів посадовиці міськради

Скріншот з блогу посадовиці

Увагу громадськості привернув ролик на YouTube каналі «Zaporizhzhia. City», де очільниця департаменту туризму і культури Запорізької міськради Катерина Симонова розповідає про себе, ділиться власною думкою щодо світових подій та критикує діяльність запорізьких журналістів. При цьому на запорізькі ініціативи в двадцятихвилинному відео виділено дві з половиною хвилини. Блог посадовиця веде російською мовою, затягуючись під час розмови кальяном на робочому місці.

Журналісти видання «Наші гроші» повідомляють, що ролик Симонової був відзнятий за бюджетні кошти, тобто, за кошти платників податків. Загалом на такі ролики вже виділили 203 тисячі гривень.

Депутати фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді підняли питання доцільності використання грошей департаментом.

«У нас є питання по кисневим апаратам, по забезпеченню наших лікарів, не кажучи вже про пожежну безпеку в школах, а кошти витрачаються на подібні блоги», – зазначив депутат міської ради В’ячеслав Зайцев.

Народні обранці вже готують відповідні депутатські запити.

«Будуть депутатські запити саме в цей департамент туризму для того, щоб ми побачили взагалі, чим він живе. І після цього буде винесений відповідний проект рішення на сесію. Не виключено, що ми будемо звертатись і до правоохоронних органів», – наголосив депутат міськради Валерій Прозапас.