Наша медична система не здатна на теперішній час організувати процес масової вакцинації, – Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Прямий» говорили про ризик перетворення України в «карантинне гетто», безпорадність зеленої влади та чому цивілізовані країни вирішили прийти Зеленському на допомогу.

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив, що всупереч заявам і обіцянкам влади українська медична система не здатна на теперішній час організувати процес масової вакцинації. Тому заяви Степанова про завершення вакцинування до осені є відвертою брехнею.

«Після оприлюднених заяв пана Степанова, коли він сказав про 12 мільйонів українців, які будуть провакциновані восени, елементарний розрахунок на калькуляторі показує, що 233 тисячі вакцинувань на добу наша медична служба забезпечити не може.
Це якщо просто поділити кількість вакцин на кількість днів. І що, до речі, доводить тестування. Тому що ж після вакцин потрібно робити тестування, щоб пересвідчитись – чи з’явився імунітет.
Зробити таку кількість вакцин в обіцяні терміни медична служба України, на жаль, неспроможна, а тому така заява Степанова нам брехлива», – сказав Ігор Артюшенко.

Політик наголосив, що наразі важливо говорити не про початок вакцинування, а про терміни його закінчення. Адже саме після цього буде зрозуміло, чи є вакцина ефективною.

«Не так важливо коли почнеться вакцинація, як те, коло вона закінчиться – коли буде сформований колективний імунітет. А окрім наявності вакцин необхідно мати систему розподілення та організації самої процедури. На жаль, наша медична система не здатна на теперішній час організувати процес масової вакцинації. Тому заяви Степанова про завершення вакцинування до осені є відвертою брехнею», – наголосив Ігор Артюшенко.

«Наша влада нічого не зробила, щоб ми не були в списку останніх отримувачів вакцини. Бо була можливість, і МЗС навіть скеровував на Зеленського офіційний лист про те, що треба долучитись до спільної розробки, зробити внесок і тоді б ми попали до перших 92 країн, які отримують вакцини. Замість того були відосики, були якісь публічні обіцянки, які на сьогоднішній момент зовсім не виконані ні щодо термінів, ні щодо кількості», – додав він.


Відео ефіру – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2Q73jF8HmG3-iqcLuEYVNoc85C53CAQUJAMuyRuIZdL81yP01FmXEfYQM&v=Ozf1PwN2lEs&feature=youtu.be