Запоріжці вшанували пам’ять загиблих у боях під Дебальцево

Своє життя у пекельних боях віддали запорізькі герої Олександр Говоруха, Євген Дужик, Сергій Мар`єнко, Олександр Шелопаєв, Олександр Основ, Олег Стасюк, Анатолій Шумило, Ігор Щербина.

Рідні, друзі, побратими воїнів та звичайні городяни поклали квіти до меморіалу на Алеї захисників.

«Бої під Дебальцевим стали справжнім пеклом, але в той час вони показали, наскільки незламними є наші воїни, які до останньої краплі крові відстоювали свою землю, – зазначив ветеран АТО, депутат Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Андрій Хімічев,

 – Кожна загибель – це величезна втрата для всього українського народу. І найменше, що ми можемо зробити на знак пам’яті та шани – це піклуватися про їхні родини.

 Наша фракція в обласній раді відстоюватиме існуючі та розроблятиме нові соціальні програми, направлені на підтримку родин загиблих військовослужбовців. Ми всі в неосяжному боргу перед ними», – зазначив він.

Бої під Дебальцевим тривали з 15 січня по 18 лютого 2015 року. Вони отримали назву Дебальцевська «операція» або «котел», адже стали другими після Іловайська масштабним випадком використання ворожих військ у війні на сході України. В цих боях загинуло 110 українських солдат, 270 були поранені.

Фото: Запорізька обласна державна адміністрація