Партійці “Європейської Солідарності” вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні шанують пам’ять загиблих героїв Революції Гідності. В Запоріжжі в цей день традиційно збираються на Майдані Героїв, де проходили події Запорізького Євромайдану. Цього року захід організували «Європейська Солідарність», ГО Справа Громад та ГПО «Рух опору капітуляції».

«Лютневі події на Євромайдані назавжди змінили кожного з нас. В ці дні точилася кривава боротьба між диктатурою і Незалежністю, боротьба, сповнена мужністю , відвагою і жертовністю, – зазначив голова запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко, –

За час революційних подій Україна втратила більше сотні життів кращих з нас, але разом з тим здобули свободу і право на власний вибір, про які мріяло не одне покоління українців.

Ми продемонстрували всьому світові, що українська нація – нескорена. І сьогодні ми продовжуємо це робити , надихаючись подвигом Героїв Небесної Сотні.

Багато з тих, хто стояв на Майдані нині захищають наші землі від російських окупантів, а це означає, що ворог не отримає жодного клаптика української землі. Бо надто дорого нам дісталась свобода», – наголосив політик.

Пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні прийшли вшанувати депутати фракцій «Європейська Солідарність» обласної, міської та районної рад Запоріжжя.