Запорізькі депутати від “ЄС” підтримали Юлію Кузьменко на виборах на Донеччині

Вчора в одномандатному виборчому окрузі №50 в Донецькій області відбулись проміжні вибори народних депутатів. Депутати Запорізької обласної, міської і районної рад від партії «Європейська Солідарність» прибули на Донеччину, щоб підтримати кандидатку від “ЄС” Юлію Кузьменко.

В день голосування запорізькій партійці відзначили низьку явку. Голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, голова фракції “Європейська Солідарність”в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив, що такий розвиток подій може стати причиною вкидів та маніпуляцій з боку опонентіів.

В Добропіллі Ігор Артюшенко зафіксував агітаційні плакати кандидата, який наразі є діючим мером цього міста.

У виборах в окрузі №50 взяли участь 18 кандидатів, зокрема 10, висунутих партіями, і 8 самовисуванців. Результати проміжних виборів в окрузі мають встановити не пізніше, ніж на п’ятнадцятий день з дня голосування, тобто до 12 квітня 2021 року включно. Втім, дані екзіт-полів з’явились вже на наступний день, і сьогодні стало відомо, що перемогу отримає Андрій Аксьонов.

“Як ми і попереджали: сенс створення та існування зелених слуг тільки один – своїм хайпом та маніпуляціями прибрати проукраїнські сили від влади, а нікчемним дилетантизмом та невіглаством – розчистити дорогу проросійським силам, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Артюшенко, – На жаль, мушу визнати, що це їм вдається.

Результати на табло проросійських Аксьонова (“Порядок”) та Рибіна (“Партія Шарія”) – пряме підтвердження цих слів. Доволі високий результат партії російського пропагандиста Шарія пояснюється тим, що кандидат від ОПЗЖ Медведчука зійшов з дистанції.

2. Партію слуг вже можна відспівувати, але і на похоронну процесію прийде лише 2.2%. Нігілістичні результати їх кандидата Бондаренка це чітко демонструють.

3. Попередні результати Юлії Кузьменко, як кандидата від “Європейської Солідарності”, вважаю цілком гідними, виходячи з ситуації, в якій нам доводилось працювати.

Це перша виборча кампанія, яка проводилася взагалі без кандидата, бо Генпрокуратура, суди і Банкова зробили все можливе, аби Юлія не змогла вести кампанію на окрузі. І слуги, і проросійські сили об’єднавшись системно робили все, щоб мінімізувати наші результати та відсунути нас на політичний маргінес.

Тому третє місце для “ЄС” на Донеччині – пристойний та єдиний можливий результат в таких умовах.

І “Європейська Солідарність” знову довела, що є єдиною потужною опозиційною проукраїнською силою в державі.

4. Результати кандидатів від “Батьківщини” (Ревва – 1,7%) та від “Голосу” (Гакова – відсутня в екзіт-полі) в черговий раз доводять, що буває, коли партійний егоїзм перемагає над державницькою позицією.

Так, попереду легко не буде, а ніч все темнішає.

Але ніхто і не обіцяв, що буде інакше.

Тримаймось”, – написав політик