Ігор Артюшенко: Зеленський — це хаос, профанація та політичні переслідування

Цими днями Україна відзначає два роки правління президента Зеленського. Телеканал «Прямий» провів телемарафон під час якого експерти могли висловити свою точку зору з приводу підсумків роботи президента за зазначений період.

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко також говорив про результати дворічного президентства Зеленського. Невиконання обіцянок, суцільна профанація, наявність політичних в’язнів та хаос в державного управління — ось ціна, яку платить Україна за необдумане голосування. :

— Це звичайно тотальні провали по тім всім обіцянкам які він давав. Тут питання і оборони України проти російського агресора, і питання економічне, бо ми вперше за п’ять років маємо падіння в економіці на 4,2%, і питання тарифів, і питання судової реформи, і питання медицини… Безліч можна казати, бо достатньо взяти те, як він тоді на стадіоні чи десять, чи дванадцять питань задав тоді, і от якщо їх проаналізувати — не виконано нічого по першому пункту, а по другому пункту — там були речі, які вони нібито зробили, але я б це назвав профанацією. Я маю на увазі: зняту нібито недоторканність з депутатів. Народовладдя. І закон про імпічмент президента. Чому я кажу все нібито, тому що будь-який юрист скаже, що по тому закону неможливо зробити імпічмент.

Посилання на ефір: https://www.youtube.com/watch?v=iHICAf8t1o8&feature=emb_imp_woyt