Російська Федерація буде робити все можливе для того, щоб знищити українську державність, – Ігор Артюшенко

Нинішня ескалація на Донбасі з боку Росії є найбльш системною і масштабною за останні роки. Якими будуть подальші дії з боку Росії? Ці теми обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив, що у Росії на меті – знищення української державності і сьогодні для цього вона використовує слабкості нашої країни.

«Вчора на своїй сторінці президент Зеленський знову говорив про «ту сторону», але знову не назвав Росію ворогом, а Путіна – вбивцею. На жаль. Щодо самої ситуації – я вважаю, що Російська Федерація, чи Російська Імперія і триста, і сто і сім років тому буде робити все можливе для того, щоб знищити українську державність. Використовуючи будь-які гібридні чи негібридні методи, користуючись нашими слабкостями – інформаційними, економічними, військовими, дипломатичними – тобто вичікуючи момент, коли Україна буде не здатна захистити себе.

Найважча ситуація було в 2014 році, але через недолугу політику вищого керівництва держави Україна знову слабка», – наголосив Ігор Артюшенко.

Політик назвав конкретні кроки, які має зробити Україна для того, щоб протидіяти російській агресії.

«Що в цій ситуації має зробити Україна? На мою думку, по-перше, треба визнати, що політика замирення, заглядання в очі, слова «просто перестати стріляти» з боку влади і з боку безпосередньо Зеленського є зрадницькою. Тому необхідно першочергово забути про так зване «перемир’я», бо його і не було, повернути контрснайперські групи, повернути наше озброєння на передову, почати нормально фінансувати збройні сили, бо у нас, чомусь, бюджет йде на Генпрокуратуру, ДБР і Офіс президента, а про військових за останні два роки фактично забули.

І тоді Росія, яка, я переконаний, зараз тільки брякає зброєю, але перевіряє нас на слабкість, зрозуміє, що Україну є кому обороняти, чим обороняти і що на нашій стороні наші міжнародні партнери», – підсумував Ігор Артюшенко.