Депутати райради не підтримали важливі ініціативи фракції “Європейська Солідарність”

На сесії Запорізької районної ради фракція «Європейська Солідарність» наполягла на включенні до порядку денного важливих питань.

 «Про звернення Запорізької районної ради щодо забезпечення належного проведення вакцинації населення з метою зменшення захворюваності на COVID-19»,  «Про звернення ЗРР щодо створення Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування зливу даних по «справі ПВК Вагнер» та нанесення шкоди національним інтересам України»,  «Про звернення ЗРР щодо створення ТСК ВРУ для здійснення парламентського контролю за розслідуванням вбивства Павла Шеремета».

Всупереч тому, що проєкти рішення стосуються не тільки мешканців Запорізького району, але й всієї області, депутати з інших фракцій не надали необхідну кількість голосів.  

«Жодний проєкт рішення не був прийнятий, – коментує голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій районній раді Дмитро Кирильчук, –  З зазначених трьох проєктів рішень тільки 23 депутати підтримали перший проєкт. Такий результат показує відношення депутатів до кричущої ситуації з вакцинацією та захворюваністю на ковід в регіоні.

При цьому варто відмітити, що навіть через факт відсутніх сьогодні чотирьох колег з інших фракцій через хворобу COVID-19 не спонукає колег підтримати вкрай важливе рішення по зверненню до ВРУ щодо наростання критичної ситуації з захворюваністю на ковід. Таким чином, складається враження, що їм не те, що на виборців, й на себе просто начхати»,– зазначив Дмитро Кирильчук .