Депутати Запорізької обласної ради зустрілись з мешканцями Полог

Депутати облради фракції «Європейська Солідарність» Ірина Славова та Павло Тимофєєв зустрілись з пологівцями. Обговорити питання міста і області з народними обранцями прийшли більше тридцяти осіб.

В період пандемії одним з головних питань, яке хвилює мешканців Пологівщини, залишається медичне. Ситуація з коронавірусом стрімко погіршується, а мешканці країни не бачать підтримки держави. Наразі в Пологах навіть не вистачає лікарів для необхідного надання медичної допомоги.

Депутати «Європейської Солідарності» зазначили, що сьогодні значна частина допомоги українським лікарням йде саме від волонтерів. З початку спалаху епідемії Запорізька область отримала від Фонду Порошенка апарати ШВЛ, кисневі концентратори, пульсоксиметри, засоби захисту для лікарів. Наразі наш регіон очікує чергову партію кисневих концентраторів. Окрім цього депутати фракції «ЄС» різних рівнів виносять на сесії рад проєкти звернень до центральної влади з вимогою вжити необхідних заходів для боротьби з коронавірусом. Документи засновані на конкретних чотирьох кроках, які «Європейська Солідарність» розробила для боротьби з епідемією.

Ще одне хвилююче питання – безпека. Мешканці Прифронтової зони стривожені діями влади відносно агресора. Серед пологівців, які прийшли на зустріч, були патріоти, які засуджували дії президента Зеленського і його команди. В разі чергового загострення вони висловили бажання відстоювати незалежність свого міста, області, країни.

 Вже традиційно частина звернень мешканців до депутатів облради стосувалась надання допомоги. Загальне падіння економіки, до якого призводять рішення влади, відчувається в найвіддаленіших куточках країни. Ірина Славова та Павло Тимофєєв виділили кошти з депутатських фондів на лікування тим, хто особливо потребує допомоги.

«Ми бачимо, як мешканці Пологівщини втомились від влади Зеленського, – коментує результат зустрічі Ірина Славова, – Два роки непрофесійності і імітації роботи зробили свою справу – ми бачимо погіршення становища абсолютно у всіх сферах життя. «Європейська Солідарність» завжди відкрита до спілкування, і ми заявляємо, що жодне звернення не залишилось без уваги. Сьогодні зрозуміло, що наслідки діяльності «зеленої команди» нам доведеться виправляти ще не один рік», – зазначила Ірина Славова.