В Мелітополі партійці «Європейської Солідарності» разом з волонтерами проводять акцію «Великдень на передовій»

Напередодні Великодня в Мелітополі представники партії «Європейська Солідарність» та ГО «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «НЕБАЙДУЖІ» ініціювали благодійну акцію «Великдень на передовій». Активісти організували збір смаколиків, які напередодні свята передали до восьми різних військових підрозділів ЗСУ та до Харківського військового шпиталю.

«Ми прагнемо, щоб наші захисники відчули дух цього величного свята, – коментує одна з організаторок акції, депутатка Мелітопольської районної ради фракції «Європейська Солідарність» Людмила Шведюк,

До акції долучилися небайдужі мелітопольці, вчителі, учні та батьки Мелітопольського професійного аграрного ліцею, ліцею № 19, дитячого садочку «Берізка» с. Роздол, волонтери, партійці та депутати від «Європейської Солідарності»  Мелітопольської міської ради, Запорізької обласної ради, Мелітопольської районної ради.

Акція «Великдень на передовій» в черговий раз довела, що Мелітополь та мелітопольці шанують своїх захисників і пам’ятають, завдяки кому у нас мирне небо!», – зазначила Людмила Шведюк.