Запорізька делегація взяла участь у з’їзді партії “Європейська Солідарність”

«Європейська Солідарність» — сучасна проєвропейська партія України з прозорим членством, націлена на розвиток та розбудову країни.

7 червня, в Києві відбувся черговий з’їзд партії «Європейська Солідарність». Більше тисячі учасників з усієї країни зібралися на Арт-заводі Платформа. На з’їзді підіймалась низка питань внутрішньої та зовнішньої політики України, питання політв’язнів, корупції у владі та боротьби з нею.

Головні цілі партії залишаються незмінними — розвиток та розбудова України, добробут українців та євроінтеграція усіх аспектів життєдіяльності нашої країни. Надважливим лишається питання боротьби з країною-агрессором та підтримка української армії.

Запорізький осередок «Європейської Солідарності» відвідав з’їзд. Наші депутати всіх рівнів працюють над  вирішенням та просуванням усіх питань, які партія вважає першочерговими. Адже наш регіон є унікальним: ми прифронтова область і ми — колиска української незалежності. Відвідавши з’їзд, запорізькі депутати, привезли низку нових ідей, натхнення та наснагу для подальшої щоденної праці на благо розвитку Запорізького краю.

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко прокоментував робочу поїздку з особливим теплом:В партії від самого її створення.І при владі, і в опозиції партія залишається потужним інструментом політичного впливу та активним і дієвим пропагандистом українських цінностей.Партія є сучасною та постійно оновлює власні підходи до будівництва. Оновлюється членство, а депутатами стають ті, хто будують та захищають країну.І сьогодні на З’їзді в черговий раз переконався у правильності свого вибору.Приємно було зустріти побратимів — попереду чекає важка праця.Слава Україні!