“Європейська Солідарність” – єдина проукраїнська фракція в Запорізькій обласній раді: Дмитро Траілін

В рамках Форуму депутатів місцевих рад «Європейської Солідарності», який вихідними пройшов у Бердянську, підсумки своєї роботи за рік презентувала фракція в обласній раді.

Депутат Запорізької обласної ради Дмитро Траілін розповів, що у цьому скликанні фракція «Європейська Солідарність» веде ефективну діяльність: приймає активну участь у засіданнях комісій та комітетів, дисципліновано відвідує сесії, виносить численні проєкти рішень та правки, бере слово на засіданнях та активно висловлюється під час обговорень:

«Фракція «Європейська Солідарність» звісно ж, знаходиться в Запорізькій обласній раді в опозиції до владної команди. Але це не заважає нам працювати конструктивно.
Якщо ми рішуче не підтримуємо незаконні кадрові призначення, це не означає, що ми блокуємо будь-які ініціативи влади, зокрема, питання, що безпосередньо стосуються життєзабезпечення області, медичної, освітньої, будівельної та інших галузей. За підтримки «Європейської Солідарності» було проголосовано та втілено безліч суспільно важливих проектів», – каже Дмитро Траілін.

Він зазначив, що фракція «Європейська Солідарнітсь» має постійні виклики від політичних опонентів та рішуче їм протистоїть:

«Саме наша фракція залишається єдиною насправді проукраїнською фракцією в обласній раді, про що свідчать численні проекти рішень щодо звернень до центральних органів влади, які були подані нашими депутатами та стосувалися суспільно важливих питань та питань держбезпеки. На превеликий жаль, останні або не набрали потрібної кількості голосів, або взагалі не були включені до порядку денного чи поставлені на голосування. Однак, нас це не зупиняє. Ми й надалі, активно ломатимемо цю стіну», – підсумував Дмитро Траілін.