Зеленський знаходить гроші на все, окрім оборони: Ігор Артюшенко

В Україні за два роки правління Зеленського оборонний комплекс відійшов на десятий план серед пріоритетів. Державне оборонне замовлення не виконується, а військовослужбовці отримують зарплатню на рівні 2019 року. Саме про те, що необхідно зробити, щоб виправити ситуацію та що повинна зробити влада, щоб українська армія знову стала в пріоритеті керівництва держави в етері телеканалу «Прямий» говорив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії  «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Два останні роки не переглядається зарплатня військовослужбовців, зростають борги в оборонному секторі, а виконання державного оборонного замовлення взагалі заблоковане вже 2 роки. Після обрання Зеленського президентом ситуація в армії змінилася на гірше і сьогодні, попри заяви «найвеличнішого», тільки продовжує летіти в прірву.

«Борги перед оборонним комплексом вже більш ніж 1,5 мільярди гривень. Оборонне замовлення вже більше двох років не виконується. Перспектив, що воно буде виконано в цьому році, на жаль, жодних. Російська Федерація розуміє мову виключно сили. Ніяких заглядань в очі, стати на коліна, всеосяжне перемир’я, просто перестати стріляти — не діє. І це вже доведено» — підкреслив Ігор Артюшенко.

Нещодавно Зеленський заявив, що масштабна війна з Росією все ж таки можлива. Ігор Артюшенко вважає, що якщо це не чергова спроба загравати з виборцями, то президент має робити відповідні кроки:

«Нехай розблокує оборонне замовлення, закриє борги по оборонному сектору. Проблема в тому, що гроші в державі є, якщо зменшити корупційні апетити. І питання в пріоритетах. Бо на то, що Зеленському насправді потрібно в його розумінні — гроші є. А на оборону і військовослужбовців немає. Тому, якщо він справді збирається захищати Державу Україну від російського агресора, то в нього є тільки слова, але жодної копійки він на це не виділяє» — підсумував Ігор Артюшенко.