Головна мета влади — заплутати українців та приховати правду про вчинену нею державну зраду: Ігор Артюшенко

Справа «вагнерівців» — одне з найгостріших питань до влади Зеленського. Президент та його представники розповідають різні версії. Добитися правди в цій історії від провладної команди майже не реально. Про ТСК з розслідування зливу інформації на телеканалі «Прямий» говорив народний депутат восьмого скликання, голова Запорізького територіального осередку партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко.

Ігор Артюшенко каже, що головна мета влади — заплутати українців та приховати правду про вчинену нею державну зраду — про злиття інформації Путіну щодо спецоперації по «вагнерівцям».

«Від результатів засідання цієї так званої ТСК і особисто від її голови пані Безуглої я очікую виключно брехні, яка лунає вже більше року, щодо операції по затриманню «вагнерівців» і її подальшого злиття. За ці більше ніж пів року влада зробила все, щоб по-перше максимально заплутати громадян України. По-друге, щоб таким чином виправдати те, що вони вчинили державну зраду. Більше ніж рік тому Єрмак публічно заявив, що нічого не було, це вигадки журналістів та опозиційних політиків. Коли ж опозиція сказала: давайте створимо ТСК і дізнаємось правду, влада зробила все, щоб заблокувати ідею опозиції щодо створення ТСК, яку «Європейська Солідарність» і «Голос» подавали. Для того, щоб рейдернути ТСК вони призначили від партії «Сліги» голову ТСК і від ОПЗЖ — заступника голови ТСК. Щоб точно ніхто не дізнався правду», — каже Ігор Артюшенко.

Саме для цього Зеленський, Єрмак та Безугла щоразу висловлюють зовсім відмінні версії:

«Потім вже Зеленський заявив, що виявляється спецоперація була, але нас в неї втягнули і Україна майже ні до чого. Зрозуміло, що він це зробив, щоб самому якось теж виправдатись. А тут виходить Безугла й каже: ні, це був спецзахід української розвідки, і тут Західні розвідки ні до чого. Брехня на брехні.

Мені б хотілося, але звичайно вони на це не погодяться, щоб Єрмак, Зеленський і Безугла зустрілися на перехресний допит, або принаймні спільний ефір на якому кожен із них зможе пояснити чому він казав геть зворотне від членів своєї ж команди», — зауважив Ігор Артюшенко.