Помиї за державні гроші: в соцмережах відреагували на замовний сюжет «Плюсів» проти Порошенка

Вчора телеканал 1+1, який безпосередньо пов’язують з оточенням Зеленського, виклав сюжет, де обвинуватив родину Порошенків в перебуванні закордоном. Співробітниця телеканалу, яка начебто випадково проходила о 9 ранку повз готель в Лондоні, де зупинилось подружжя Порошенків, почала знімати на камеру родину, що снідала. Петро Порошенко відповів на питання журналістки, але зрештою сюжет вийшов з демонстрацією цінника за ніч у готелі. Але парадокс в тому, що журналістка повідомила, що Марина Порошенко зламала їй ніготь. При цьому відео чи фото, яке б це підтверджувало, на телеканалі не надали.

На телеканалі сюжет спробували подати як сенсацію, але справжнє обурення користувачів соцмереж викликала саме явно замовна риторика зйомки. Адже родина Порошенків напередодні відкрито заявила, що відбуває до Великобританії, щоб придбати і надіслати партію вантажівок для українських бійців на фронт.

Народна депутатка України Ірина Геращенко, говорить про те, що всі візити Порошенка закордон заздалегідь анонсуються, як і мета візитів. Його молодші діти навчаються і не підлягають призову, як і інші студенти:

Народна депутатка України Вікторія Сюмар задає питання це замовлення влади в рамках політики «єдності» чи помста унікального циніка Коломойського, який за чотири місяці війни був помічений за оборудками на ринку пального, але точно не був помічений в допомозі українській армії?

Народний депутат восьмого скликання, військовослужбовець ЗСУ Ігор Артюшенко звертає увагу на те, що ролик про привезені Порошенками вантажівки з-за кордону не покажуть по провладних телеканалах, на відміну від сюжету про зламаний ніготь:

Ветеран АТО, громадський діяч Олександр Погребиський пише про те, що настільки противно спостерігати, чим займаються люди, які себе називають журналістами, під час війни в країні:

Ветеран АТО, військовослужбовець ЗСУ Андрій Хімічев акцентує увагу на тому, що сам телеканал і його власник вже давно працюють проти України.

Волонтерка, депутатка Галина Гончаренко впевнена, українці мають здатність думати не сюжетами продажних журналістів та ще й добру пам’ять.

Журналіст Денис Розенков колег-журналістів не підтримав, навпаки задався питанням навіщо робити такі сюжети під час війни:

Депутат Запорізької обласної ради Дмитро Траілін зробив підсумок, що насправді ж, мова як завжди про чергову корисну справу, на цей раз – допомогу армії у вигляді 12 надійних вантажівок DAF та підписання контракту на ще 16 одиниць.

Читайте також: