Дмитро Кирильчук: людям пропонують стати колаборантами за десять тисяч рублів

Російські окупанти в Запорізькій області продовжують відпрацьовувати свою методичку усіма можливими засобами масової інформації. Серед місцевого населення в тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупантами розповсюджується інформація, що вони на нашу землю прийшли надовго й що це тепер росія. Про те, як реагує місцеве населення, та які ще протизаконні дії чинять російські окупанти в прямому етері телеканалу Еспресо розповів Дмитро Кирильчук, голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій районній раді:

«Одна з аудиторій на яку вони намагалися тиснути – це вчителі, яких примусово схиляли до співпраці, нібито вони мають працювати на росію. Окупант показово вилучали та спалювали українські книжки з будь-яким історичним чи націоналістичним змістом.

Намагаються примусово перевести усіх на свої рублі, але ж ми вже знаємо, що розумових здібностей, щоб запустити в економічному плані рубльову зону вони не мають, а на практиці можуть лише кошмарити населення. Обіцяють усім по десять тисяч рублів. Вони цим мотивують та намагаються склоняти людей до співпраці. Щоб люди за десять тисяч переступили межу й стали колаборантами», – розповів Дмитро Кирильчук.