Волонтери «Європейської Солідарності» допомогли родині, що виїхала з окупації

Історія Яни та її двох донечок вражає – жінка з дітьми вимушено втікала від обстрілів рідного Гуляйполя, в той час як батько дівчат пішов захищати рідну землю. Там лишилося все, що вона мала, тож в Запоріжжі все доводиться починати з нуля. Депутати «Європейської Солідарності», які зараз активно займаються волонтерством, допомогли родині в цей складний період – привезли пральну машинку та продуктові набори.

«Завдяки нашим партнерам зі Сполучених Штатів, ми отримали можливість надати конкретну допомогу сім’ям, які дійсно цього потребують через війну. Рада, що змогли допомогти саме цій родині, яка через воєнні дії в рідному місті опинилася в Запоріжжі та вимушена тут обживатися своїми силами», – розповідає депутатка Запорізької міської ради, волонтерка Галина Гончаренко.

«Дуже приємно, що вдалося полегшити перебування в нашому місті родині військовослужбовця, адже для військового головне – безпека та добробут його сім’ї, щоб він міг спокійно виконувати свою роботу. Дякуємо Збройним Силам України, що боронять наші землі від ворога!», – наголосив голова фракції “Європейська Солідарність” в Запорізькій міській раді Микола Бєлий.