Журналісти презентували фільм про Запорізький майдан

Вчора в Запоріжжі відбувся показ фільму Сергія Іванченка і Олени Геращенко «Запоріжжя. Майдан. Революція Гідності».

Історичні кадри протистояння диктаторському промосковському режиму повернули містян в зиму 2013 року, коли активісти на вулицях виборювали право на свободу.

«Хотілось, аби це все просто не загубилось. Я і зараз дивлюся деякі кадри з цього фільму і навертаються сльози: від тих сміливих вчинків, від тієї маси людей, від того духу. Це дуже чутливі кадри», – розповідає Сергій Іванченко, який зафільмував кожен день запорізького майдану.
«Тоді багато хто казав, що Запоріжжя – тільки за партію регіонів голосує. Ми хотіли нагадати запоріжцям, українцям що насправді ми любимо нашу країну, тоді ми виборювали правду», – додає Олена Геращенко

Підтримку в організації показу надала Запорізька територіальна організація партії «Європейська Солідарність». Багато партійців, які були безпосередніми учасниками подій Революції Гідності, сьогодні знову вже зі зброєю в руках виборюють Незалежність на фронті.
Серед них – капітан ЗСУ, голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Валерій Прозапас.

«На початку тих буремних подій я був у столиці, безпосередньо бачив загибель Небесної Сотні. Тоді ми вперше за багато століть відстояли гідність. Зараз на полі бою відбувається те саме, бо перше, що хоче знищити путінська росія – це гідність», – каже військовий.

Вже незабаром фільм можна буде подивитись на ютуб-каналі «Європейське Запоріжжя».