Депутати міськради не підтримали звернення щодо посилення захисту енергоструктури

Сесія Запорізької міської ради

Росіяни не припиняють атак на енергетичну структуру країни, а влада виявилась не готовою до блекаутів. Конкретні кроки для посилення енергозахисту запропонували депутати «Європейської Солідарності» – звернення з вимогою до влади сьогодні на сесію винесла фракція «ЄС».

Серед кроків:

енергетична децентралізація- спрямування фінансів до місцевих адміністрацій та рад; 

справедливість енергетичного забезпечення 

відмова від підняття акцизів на паливо

підтримка самозахисту: закупівля міні ТЕЦ, мораторій на перевірку підприємств.

Проте більшість депутатів відмовилась голосувати за посилення енергоефективності, звернення не набрало необхідної кількості голосів.