Росіяни не припиняють атак на енергетичну структуру країни, а влада виявилась не готовою до блекаутів. Конкретні кроки для посилення енергозахисту запропонували депутати «Європейської Солідарності» – звернення з вимогою до влади сьогодні на сесію винесла фракція «ЄС».
Серед кроків:
енергетична децентралізація- спрямування фінансів до місцевих адміністрацій та рад;
справедливість енергетичного забезпечення
відмова від підняття акцизів на паливо
підтримка самозахисту: закупівля міні ТЕЦ, мораторій на перевірку підприємств.
Проте більшість депутатів відмовилась голосувати за посилення енергоефективності, звернення не набрало необхідної кількості голосів.
